Nowe otwarcie Smak&łyk

Od listopada wiele zmian w naszym sklepie!

Pojawiła się interesująca selekcja win, na którą składają się zarówno wybory Marka, jak również wina, które zdobyły wysokie noty oraz charakteryzowały się świetną relacją cena/jakość podczas warsztatów winiarskich u Macieja Sokołowskiego. Każdy znajdzie coś dla siebie! Kolekcja ponad 100 różnych win to nie tylko klasyka, ale też niespotykane szczepy oraz wina naturalne, które oznaczone są jako "ekscentryk". Za każdą etykietą kryje się historia, którą Wam opowiemy...

Ważne by dodać, że większość win oscyluje w cenach 29-59zł, chociaż nie brakuje win z klasy Premium. Słowem, znajdziecie u nas wina na każdą okazję.

Wraz z winami ze stałej oferty, możemy specjalnie dla Was ściągnąć każde wino dostępne w Polsce, ponieważ współpracujemy z większością importerów.

Dzięki temu mamy możliwość stworzenia kompleksowej oferty świątecznej skrojonej na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

W dalszym ciągu znajdziecie u nas przepyszne oliwy Casas de Hualdo (w cenach importera), jak również dodatki niezbędne do stworzenia własnego tapasu - chorizo, lomo, serrano, ser manchego i oliwki różnej maści i rozmiaru.

Zmianie uległy także godziny otwarcia sklepu! Co Was zapewne ucieszy - wydłużają się. Smak&łyk otwarty jest teraz od wtorku do piątku w godzinach 13-20 oraz dla fanów Ms-sommelier przed warsztatami (oraz po nich) odbywającymi się regularnie w sąsiednim Tasting Roomie.

Smak&łyk to oferta dla Ciebie!

Poznań, ul. Wąska 1 - 20 metrów od ul. Kościelnej (Jeżyce)

Gorąco zapraszamy!

Lokalizacja

  • Poznań,
    ul. Wąska 1

Kontakt

  • 790 443 545
  • cala.sklep(at)gmail.com

Godziny otwarcia

Wt-Pt 13:00 - 20:00
So-Pn zamknięte